PIDKOVA art

Вокальна студія

Ви тут: Головна Вокальна студія

 

Навчання дітей

    Наше завдання допомогти дитині в самовираженні, навчити її співати . Необхідно відзначити і терапевтичний ефект від навчання вокалом дітей. Навчаючись правильному співочому  диханню, діти менше хворіють на простудні захворювання, а також зміцнюються стінки кровоносних судин  і успішно вирішується проблема з заїканням. Заняття вокалом допомагає дитині емоційно розслабитися, полегшує спілкування з однолітками та позбавляє від стресів. Ми розробили програму уроків вокалу для початківців, яка на все життя дасть вам координацію слуху і голосу і подарує можливість виконання улюблених пісень.

      Яку б професію не вибрала ваша дитина в майбутньому, впевнене володіння своїм голосом, чисте інтонування і широкий музичний кругозір допоможуть впевнено почувати себе в будь-якому соціальному середовищі. Уроки вокалу  для дітей проводять педагоги, що спеціалізуються на дитячому та юнацькому музичному розвитку.

Навчання дорослих

   Навчитися співати можна в будь-якому віці, не маючи в минулому спеціальної музичної підготовки, - це факт! Наші уроки вокалу дозволяють вже з перших занять співати вибрані вами пісні і паралельно розвивати голос спеціальними вправами. Ви навчитеся правильно і красиво співати. Ви будете тішити  співом своїх друзів, рідних. Для тих, хто планує співати або співає професійно - це спосіб вдосконалення своєї вокальної техніки.

    У процесі навчання в студії вокалу - робота з мікрофоном, практика на студії звукозапису (тренування запису на високочутливий студійний мікрофон).

    Навчання проводиться за індивідуальною програмою, яка складається після попередньої співбесіди.

    Уроки вокалу  проводять найдосвідченіші педагоги, які мають за плечима багаторічну практику роботи.

Академічний вокал

    Ви мрієте співати оперні арії, романси, номери з мюзиклів та оперет, а може, ви вже їх співаєте, але є технічні проблеми з верхніми нотами або рухомою технікою?

Завдяки системі спеціальних вправ (вокалізів), ви розвинете діафрагмальне дихання і збільшите обсяг свого голосу. Ви освоїте класичні способи видобування звуку (співочий купол, спів на опорі), навчитеся правильно використовувати резонатори. 

Естрадний вокал

    Майстерне володіння голосом - ось мета, яка стоїть перед кожним вокальним виконавцем.  Ми навчимо вас керувати своїм голосом і надавати йому різні фарби і відтінки, збільшимо ваш вокальний діапазон і, звичайно, розвинемо індивідуальний тембр голосу.Набуті у нас навички роботи з мікрофоном  дадуть вам можливість виступати на різноманітних фестивалях і  конкурсах!