PIDKOVA art

Вокальна студія

Ви тут: Головна Чому у нас

Чому саме у нас

  

     Досить часто у всесвітній мережі Інтернет наштовхуюсь на різноманітні відеоуроки вокалу, посібники з методикою викладання, різні відеошколи багатьох людей, які пропонують свою манеру співу. А чи можна навчитись правильно володіти своїм голосом і гарно співати з книжки чи відео уроку? Уявіть собі, що ви придбали авто, а вчитесь керувати ним, користуючись посібником з експлуатації автомобіля…!!!

    Вокал - це перш за все практика,підкріплена теорією. І тільки під чітким контролем педагога можна освоїти це непросте ремесло.

    У нас великий акцент ставиться на розвиток правильного класичного співочого дихання, оскільки воно для співака - це як надійний і міцний фундамент для будинку. Правильно поставлене вокальне дихання дасть змогу в подальшому співати у різноманітних стилях та зберегти голос на довгі роки.

    Стати співаком - це ще не означає записати гарну пісню, зняти кліп і виступати надалі під фонограму (плюс) обманюючи самого себе і нас з вами. І тому завдання нашої вокальної студії - навчити вас бути справжнім професіоналом вокальної справи, і якщо ви мрієте стати ним, то тільки наполеглива праця приведе вас до поставленої мети!

    Потрібно приділяти своїй мрії декілька годин на день – і, повірте, невдовзі ви навіть не помітите, як усвідомите, що наближаєтесь до неї все ближче і ближче!

      Сподіваюсь, у нас ви зможете відкрити себе, а ми постараємось зробити для цього все можливе.

      Від щирого серця бажаю вам успіху, і нехай мрія стане реальністю..!

                                                                 Соліст Львівської опери  Петро Радейко